loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawa 48h

Mazowieckie


Aksamit, z którego wykonana jest pościel jest materiałem wysokogatunkowym, posiada certyfikaty Oeko Text 100, CONFIDENCE IN TEXTILES, spełnia surowe normy szwajcarskiej organizacji International Association for Research and Testing in the Field of Textile Ecology (OEKO-TEX®). Jest ekologiczny i przyjazny dla skóry. W swoim składzie ma 100% bawełny, dzięki czemu podczas kilkugodzinnego snu skóra naprawdę odpoczywa, umożliwiając to samo całemu organizmowi. Również użyte do stworzenia produktu nici, wypustki  i zamki posiadają ww. Certyfikaty Oeko Text 100, dzięki czemu 100% pościeli Emma jest przyjazna człowiekowi.

Luksusowa pościel Emma tworzona jest w Europie pod ścisłym nadzorem i z uwagą na najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu Klienci mają pewność, że otrzymają produkt najwyższej jakości.  

Badania pokazują, że w ciągu naszego życia przesypiamy średnio 25 lat. Nie do przecenienia jest odpowiednia jakość i ilość snu. Dobra jakość snu, w której pomaga otaczanie się materiałami naturalnymi, przewiewnymi, jest niezbędna dla naszego zdrowia i wpływa na to, jak funkcjonujemy w ciągu dnia. Marka Emma powstała z myślą o tym, aby czas przeznaczony na sen pomóc wykorzystać jak najlepiej...  

 
Luksusowa pościel Emma to wytworny produkt, który wniesie do sypialni poczucie wyjątkowości, elegancję, namacalny luksus i nutę odmienności. Modna pościel pomoże stworzyć odpowiedni nastrój w sypialni, a stuprocentowy bawełniany najwyższej klasy aksamit pozwoli na prawdziwy odpoczynek i relaks całego ciała. Emma to gwarancja najwyższej jakości, staranności i precyzji wykonania. Niebywała dbałość o detale widoczna jest w każdym elemencie kompletu, nadając jej iście królewski charakter. 


Szlachetny aksamit używany do tworzenia produktów marki Emma wyprodukowany jest w 100% z bawełny. Dzięki temu możliwe jest jego pranie w wodzie w pralce automatycznej na delikatnym programie. Produkt można również czyścić chemicznie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.