loadingimg

Wczytuję dane...
Klinci, którzy wybrali ten produkt, oglądali również:
Pikselowy Gobelin na Płótnie Glo-Canvas, czerwony
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1150,00 PLN
  • Realizacja zamówienia: 6-12 tygodni

średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis produktu

Nowość 2012 roku, po raz pierwszy prezentowany podczas Tokyo Design Fair.

Wzór wykorzystujący nowoczesny efekt pikseli został zainspirowany motywami starych perskich dywanów, i może być przygotowany w kilku liniach kolorystycznych.

Płótno z cyfrowym nadrukiem jest rozpięte na drewnianej ramie, wewnątrz której przymocowane są energooszczędne świetlówki. Oświetlają one wzór dywanu od wewnątrz, dając ciepłe, rozproszone światło. Nastrojowy i nowoczesny, odmieni i ożywi salon, gabinet przedpokój czy nawet eleganckie biuro. Zbuduje niepowtarzalną atmosferę. Zachęcamy!

Materiały:

Płótno - 100% bawełny z kontrolowanych upraw.
Drewno pochodzi z lasów zarządzanych przez Forest Stewardship Council i innych kontrolowanych zasobów.
Elektryczność - energooszczędne świetlówki o przedłużonej żywotności. Świetlówki typu T5, długość zależna od wielkości ramy.

Atrament - na bazie wody, ekologiczny.

Do umocowania na ścianie lub na suficie.

Długość kabla: 180 cm

Dostawa w ciągu 4-6 tygodni; w celu ustalenia możliwości szybszej dostawy prosimy o kontakt z obsługą sklepu (info@zonazielona.pl)Motyw perskiego dywanu z efektem pikseli dostępny jest również na innych produktach firmy Duffy London.

Linia podświetlanych wydruków na płótnie Glo-Canvas powstała w 2002 roku, w 2005 roku została z sukcesem zaprezentowana na targach w Mediolanie. Glo-Canvas znalazły swoje miejsce w najmodniejszych domach i hotelach w rodzimej Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach.