loadingimg

Wczytuję dane...
Klinci, którzy wybrali ten produkt, oglądali również:
Kandelabr na Różowym Płótnie Glo-Canvas
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1150,00 PLN
  • Realizacja zamówienia: 6-12 tygodni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Kandelabr na różowym tle jest wspaniałym przedmiotem stanowiącym o charkaterze wnętrza. Łączy w sobie minimalistyczną naturę podświetlanego płótna rozpiętego na drewnianej ramie z bogactwem i złożonością kryształowego kandelabru.

Płótno z cyfrowym nadrukiem jest rozpięte na drewnianej ramie, wewnątrz której przymocowane są energooszczędne świetlówki, które oświetlają kandelabr od wewnątrz, dając ciepłe, rozproszone światło. Nastrojowy i nowoczesny, odmieni i ożywi salon, gabinet, przedpokój czy nawet eleganckie biuro. Zbuduje niepowtarzalną atmosferę. Zachęcamy!

Materiały:
Płótno - 100% bawełny z kontrolowanych upraw.

Drewno pochodzi z lasów zarządzanych przez Forest Stewardship Council i innych kontrolowanych zasobów.
Instalacja elektryczna 
- energooszczędne świetlówki o przedłużonej żywotności. Świetlówki typu T5, długość zależna od wielkości ramy.

Atrament - na bazie wody, ekologiczny.

Do umocowania na ścianie.

Długość kabla: 180 cm

Dostawa w ciągu 4-6 tygodni; w celu ustalenia możliwości szybszej dostawy prosimy o kontakt z obsługą sklepu (info@zonazielona.pl)Zdjęcie kandelabru dostępne jest również na innych produktach firmy Duffy London.

Linia podświetlanych wydruków na płótnie Glo-Canvas powstała w 2002 roku, w 2005 roku została z sukcesem zaprezentowana na targach w Mediolanie. Glo-Canvas znalazły swoje miejsce w najmodniejszych domach i hotelach w rodzimej Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach.