loadingimg

Wczytuję dane...
Klinci, którzy wybrali ten produkt, oglądali również:
Stół i Ławy Surf-ace
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
  • Realizacja zamówienia: 8-12 tygodni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Nowość lato 2012!


Projekt jest fantastyczną próbą przełożenia wyglądu, piękna i czystości formy desek surfingowych z drewna balsa, na równie piękny i funkcjonalny mebel. Nie została przy tym zakłócona estetyka gładkiej i smukłej deski, pomimo wydawałoby sie nieuniknionej sprzeczności łączenia jej kształtu z nogami stołu czy krzesła.


Wykonany ręcznie przez najlepszego rzemieślnika artystycznego w Wielkiej Brytanii, zaprojektowany bez żadnych ustępstw dla możliwości procesu producyjnego, niezwykle czasochłonny w przygotowaniu i dlatego ociupinkę kosztowny. Zestaw Surf-ace został wykonany w limitowanej edycji 20 sztuk.


“Nie można zatrzymać fal, ale można nauczyć się surfować”- Jon Kabat-Zinn


Materiały:
Lite drewno i fornir drewniany pochodzące z lasów zarządzanych przez Forest Stewardship Council i innych kontrolowanych zasobów.


Wymiary:

Stół: Szerokość: 101cm, Długość: 190cm, Wysokość: 77cm
Ława: Szerokość: 40cm, Długość: 171cm, Wysokość: 43cm


Czas realizacji wynosi 8-12 tygodni. W celu ustalenia możliwości szybszej realizacji zamówienia prosimy o kontakt z obsługą sklepu: info@zonazielona.plProdukt na zamówienie.  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz w celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z obsługą sklepu: info@zonazielona.pl

Sprzedaż bezpośrednio od producenta.