loadingimg

Wczytuję dane...
Klinci, którzy wybrali ten produkt, oglądali również:
Ręcznik Bambusowy 30x30cm
    •  
    • poprzedni
Cena:37,00 PLN
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 5.0  ocen: 9
  • Opis produktu

Najwyższej jakości, niezwykle miękkie i delikatne w dotyku ręczniki bambusowe trzykrotnie lepiej pochłaniają wilgoć niż tradycyjne ręczniki bawełniane. Pozostają zawsze miękkie i delikatne, nawet po wielokrotnym praniu i to bez stosowania zmiękczających płynów do płukania tkanin! 

Nasze ręczniki bambusowe, produkowane przez renomowaną firmę Between The Sheets, są bardzo miękkie, ale i wytrzymałe, przy odpowiedniej dbałości w idealnym stanie przetrwają długie lata.

Okrywa pętelkowa jest wykonana ze 100% tkaniny bambusowej na bawełnianej podszewce, proporcja bambusa i bawełny w całym ręczniku wynosi 60/40 (bawełniana podszewka stanowi 40%).


Gramatura 550g
/m2. Dostępne w przepięknym kolorze kości słoniowej.


Proponowane przez nas ręczniki bambusowe są przez producenta wyprane w celu skurczenia do zakładanego rozmiaru, dlatego nie powinny kurczyć się po kolejnych praniach. Jednakże producent rekomenduje, aby wyprać ręcznik w niskiej temperaturze przed pierwszym użyciem. Jednocześnie przed pierwszym użyciem należy zachować ostrożność, aby uniknąć zaciągania się pętelek (np. przez złamane paznokcie, pierścionki, zamki błyskawiczne). Po pierwszym praniu tkanina ręcznika nie jest już tak wrażliwa na zaciąganie się.
 

Ręczniki należy prać w temperaturze 40°C (pranie delikatne).

Jeżeli korzystają Państwo z opcji wirowania z suszeniem (pralko-suszarki lub suszarki) należy stosować niskie lub średnie temperatury.

Producent nie rekomenduje używania zmiękczających płynów do płukania tkanin, gdyż mogą one blokować otwory we włóknach bambusowych, co prowadzi do ograniczenia chłonności. Zresztą płyny zmiękczające nie są tu wcale potrzebne! Zachęcamy!


Więcej informacji o naszej tkaninie bambusowej znajdą Państwo  tutaj...