loadingimg

Wczytuję dane...
Klinci, którzy wybrali ten produkt, oglądali również:
LA LUNE Glo-Canvas
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1150,00 PLN
  • Realizacja zamówienia: 6-12 tygodni

średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis produktu

Nowa linia płócien Glo-Canvas została zaprojektowana dla Duffy London przez znanego artystę i projektanta tkanin Double Merrick. Prace tego artysty można spotkać w znanych europejskich galeriach i prestiżowych domach handlowych, włączając londyński Liberty.

Przepiękny w swojej prostocie obraz księżyca, na tle ciemnej faktury tła. Biała powierzchnia płótna przepuszcza więcej światła niż ciemne części, dając wrażenie księżycowej poświaty. Wizerunek księżyca na ciemnym tle jest wspaniałym przedmiotem stanowiącym o charkaterze wnętrza.

Płótno z cyfrowym nadrukiem jest rozpięte na drewnianej ramie, wewnątrz której przymocowane są energooszczędne świetlówki. Oświetlają one księżyc od wewnątrz, dając ciepłe, rozproszone światło. Nastrojowy i nowoczesny, odmieni i ożywi salon, gabinet, przedpokój czy nawet eleganckie biuro. Zbuduje niepowtarzalną atmosferę. Zachęcamy!

Materiały:
Płótno - 100% bawełny z kontrolowanych upraw.

Drewno pochodzi z lasów zarządzanych przez Forest Stewardship Council i innych kontrolowanych zasobów.
Instalacja elektryczna - energooszczędne świetlówki o przedłużonej żywotności. Świetlówki typu T5, długość zależna od wielkości ramy.

Atrament - na bazie wody, ekologiczny.

Do umocowania na ścianie.

Długość kabla: 180 cm

Dostawa w ciągu 4-6 tygodni; w celu ustalenia możliwości szybszej dostawy prosimy o kontakt z obsługą sklepu (info@zonazielona.pl)Linia podświetlanych wydruków na płótnie Glo-Canvas powstała w 2002 roku, w 2005 roku została z sukcesem zaprezentowana na targach w Mediolanie. Glo-Canvas znalazły swoje miejsce w najmodniejszych domach i hotelach w rodzimej Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach.